Český dárkový balíček - Ryzlink rýnský 2019

Kód: 1011
3 700 Kč
Na dotaz

Dárkový košíček s nejprodávanější plédem z kolekce my.pled - universální Basic Black, který se hodí naprosto ke všemu, jak k dennímu nošení tak k luxusní eleganci. Český pléd doplňuje české víno z vinařství Rodiny Psejových bílý Ryzlink rýnský 2019, pozdní sběr, suché. Vše zabaleno v dárkovém balení.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinařství české Rodiny Psejových

Vína z naší nové kolekce hodnot - V DOBRÉM I ZLÉM

Jedná se o vína, která pro nás osobně moc znamenají a o které jsme se chtěli podělit se svými obchodními partnery a klienty.

Zejména symbolický pro dnešní dobu je motiv na etiketě V DOBRÉM I ZLÉM.

Snažíme se tím příjemnou a odlehčenou formou předat poselství našim zákazníkům ve smyslu, že jsme tady pro vás v dobrém i zlém, ať se děje, co se děje. Napadlo mě, že by pro vás mohlo být zajímavé to stejné poselství předat vašim klientům a obchodním partnerům. Navíc ta vína fantasticky chutnají.

Ryzlink rýnský 2019, pozdní sběr, suché  

Příjemné víno zlatavé barvy, s příjemnou květinovou vůní s projevem lipového květu, v chuti lze poznat exotické ovoce s lehkými tóny pomerančové kůry a cukrového melounu

Zweigeltrebe 2019, pozdní sběr, suché

jedná se o opravdu hodně plné červené, které se může rovnat se skvělými světovými víny. Barva vína je velmi temná, hutná, připomínající rozmačkané borůvky. Chuť je velmi bohatá, plná umocněna jakoby marmeládou z peckovitého ovoce a lesních plodů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: