Jak nosit plédy

Nosit pléd je ta nejpřirozenější věc v rámci oblékání. Přehodíte a jdete. Každý si najde svůj styl, přesně tak, jak je mu to pohodlné, protože volnost a elegance je hlavní předností my.pled. Ale pokud by si někdo nebyl jistý, připravili jsme videa, kde jsou návody, tipy a praktické ukázky, jak my.pled nosit. Videa jsou z posledních let a plánujeme natočit tento rok seriál tzv. Abecedu my.pled, kde již najdete vše. Proto pokud budete mít jakýkoli tip, dotaz či doporučení, neváhejte nás kontaktovat na info@mypled.com a rádi se vámi bude inspirovat.

 “Chci se vznášet s my.pled, nejen oblékat”

 

 

 Seriál "Jak nosit pléd" 1. díl JAK SPRÁVNĚ PŘEHODIT PLÉD

V tomto úvodním videu vám ukážeme základní přehození plédu.

 Seriál "Jak nosit pléd" 2. díl JAK SPRÁVNĚ VÁZAT PÁSEK

V tomto dalším díle vám představíme náš my.pled pásek a jak jej k plédům použít.

Seriál "Jak nosit pléd": 3. díl JAK POUŽÍT my.pled DESIGN KROUŽEK 

my.pled Design kroužek je náš originální autorský doplněk k plédů, který jsme pro vás vyvinuli, aby jste pléd mohla nosit na více způsobů. Ve videu uvidíte, jak je lze použít.

Seriál "Jak nosit pléd": 4.díl my.pled MAGNETKY PRO LETNÍ PLÉDY

NOVINKA 2022 - všívané magnetky, které se dají posouvat. Díky tomuto systému váš letní pléd z lehkého materiálu (umělé hedvábí či šifón) perfektně drží a navíc s ním vytvoříte i více modelů. Nejen na přední úchyt, ale i tzv. my.pled košilku či plážové šaty. Jak na to najdete ve videu.

Seriál "Jak nosit pléd": 5.díl JAK NOSIT PLÉDY KOLEKCE Sweet Home

V tomto díle bych vám ráda představila kolekci Sweet Home, fleesové plédy z prvotřídního materiálu s technologií "antipeeling". Vhodné pro volnočasové nošení, kdy budete vždy elegantní a v teple. Uvidíte možnosti využití pásku, díky kterému jej můžete nosit na více způsobů.

Jak vyrábíme my.pled pásky

Originální, ručně šité my.pled pásky. Prvotřídní kůže, výroba výhradně v České republice. A co je největší výhoda? Nejen, že jsou ideální doplňkem k našim plédům, ale jsou tak nadčasové, že je využijete i k dalším oděvům. Je to my.pled doplněk, který ve vašem šatníku už zůstane navždy.

my.pled BASIC - jeden pled pro více příležitostí

V tomto videu vám ukážeme, jak jeden pléd z naší základní kolekce Basic lze vzít k řadě outfitů k různým příležitostem.

my.pled - jak na  průvlek přes rameno?

V tomto videu uvidíte jak použít nám originální spodním průvlek, na který máme i patentovaný průmyslový vzor.

my.pled Sweet Home - fleesový pléd na mnoho způsobů s páskem

Náš volnočasový fleesový pléd Sweet Home lze nosit mnoho způsoby a navíc jsme k němu speciálně přidělali pásek. Nejde zde doporučení i jak ho skládat.

my.pled - jak nosit pléd do kabátu

Zde najdete návod, jak nosit v zimě lehčí plédy do kabátu. Tento způsob je velmi oblíbený i v létě, protože vytváří zajímavý dekorativní prvek.

my.pled  - ideální pomocník na cestách (auto)

my.pled je skvělý partner do auta. Není třeba jej ani sundavat

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení