Jak nosit plédy

Nosit pléd je ta nejpřirozenější věc v rámci oblékání. Přehodíte a jdete. Každý si najde svůj styl, přesně tak, jak je mu to pohodlné, protože volnost a elegance je hlavní předností my.pled. Ale pokud by si někdo nebyl jistý, připravili jsme videa, kde jsou návody, tipy a praktické ukázky, jak my.pled nosit. Videa jsou z posledních let a plánujeme natočit tento rok seriál tzv. Abecedu my.pled, kde již najdete vše. Proto pokud budete mít jakýkoli tip, dotaz či doporučení, neváhejte nás kontaktovat na info@mypled.com a rádi se vámi bude inspirovat.

 “Chci se vznášet s my.pled, nejen oblékat”

 

 

 Seriál "Jak nosit pléd" 1. díl JAK SPRÁVNĚ PŘEHODIT PLÉD

V tomto úvodním videu vám ukážeme základní přehození plédu.

 Seriál "Jak nosit pléd" 2. díl JAK SPRÁVNĚ VÁZAT PÁSEK

V tomto dalším díle vám představíme náš my.pled pásek a jak jej k plédům použít.

Seriál "Jak nosit pléd": 3. díl JAK POUŽÍT my.pled DESIGN KROUŽEK 

my.pled Design kroužek je náš originální autorský doplněk k plédů, který jsme pro vás vyvinuli, aby jste pléd mohla nosit na více způsobů. Ve videu uvidíte, jak je lze použít.

Seriál "Jak nosit pléd": 4.díl my.pled MAGNETKY PRO LETNÍ PLÉDY

NOVINKA 2022 - všívané magnetky, které se dají posouvat. Díky tomuto systému váš letní pléd z lehkého materiálu (umělé hedvábí či šifón) perfektně drží a navíc s ním vytvoříte i více modelů. Nejen na přední úchyt, ale i tzv. my.pled košilku či plážové šaty. Jak na to najdete ve videu.

Seriál "Jak nosit pléd": 5.díl JAK NOSIT PLÉDY KOLEKCE Sweet Home

V tomto díle bych vám ráda představila kolekci Sweet Home, fleesové plédy z prvotřídního materiálu s technologií "antipeeling". Vhodné pro volnočasové nošení, kdy budete vždy elegantní a v teple. Uvidíte možnosti využití pásku, díky kterému jej můžete nosit na více způsobů.

Jak vyrábíme my.pled pásky

Originální, ručně šité my.pled pásky. Prvotřídní kůže, výroba výhradně v České republice. A co je největší výhoda? Nejen, že jsou ideální doplňkem k našim plédům, ale jsou tak nadčasové, že je využijete i k dalším oděvům. Je to my.pled doplněk, který ve vašem šatníku už zůstane navždy.

my.pled BASIC - jeden pled pro více příležitostí

V tomto videu vám ukážeme, jak jeden pléd z naší základní kolekce Basic lze vzít k řadě outfitů k různým příležitostem.

my.pled - jak na  průvlek přes rameno?

V tomto videu uvidíte jak použít nám originální spodním průvlek, na který máme i patentovaný průmyslový vzor.

my.pled Sweet Home - fleesový pléd na mnoho způsobů s páskem

Náš volnočasový fleesový pléd Sweet Home lze nosit mnoho způsoby a navíc jsme k němu speciálně přidělali pásek. Nejde zde doporučení i jak ho skládat.

my.pled - jak nosit pléd do kabátu

Zde najdete návod, jak nosit v zimě lehčí plédy do kabátu. Tento způsob je velmi oblíbený i v létě, protože vytváří zajímavý dekorativní prvek.

my.pled  - ideální pomocník na cestách (auto)

my.pled je skvělý partner do auta. Není třeba jej ani sundavat