To jsme my

 spolecnefoto

 

Vždy jsem nosila šátky, pashminy, různé přehozy či plédy, protože miluji volnost pohybu. Žádné rukávy, co táhnou a mačkají mě, žádné svetry přes hlavu, co mi ničí účes a make-up. Mám ráda jednoduchost, volnost a eleganci”, říká Kateřina Samková, zakladatelka my.pled.

Tento úspěšný příběh se začíná psát v roce 2014, kdy se Kateřina Urban Samková rozhodla, že svou vášeň a posedlost, kterou na současném trhu, nebyla schopná uspokojit, bude realizovat sama. S pomocí oděvního designéra Jana Šimra tři roky vyvíjeli rozmanité střihy, zkoušeli různé látky a hledali řešení, tak aby si my.pled našla každá žena. Výsledkem bylo přes 20 různých typů střihu plédu a  přes 10 možností různých pomocných úchytů od průvléků přes elegantní spony.

V roce 2017 se součástí týmu a partnerem firmy stala Helena Harabinová. Helena přišla jako vítaná posila a dopnila tým o člověka, který ženám my.pled umí nabídnout. Vznikla s ní i spousta našich videí o tom, jak plédy nosit. Po čtyřech letech se Helena rozhodla přijmout další podnikatelskou výzvu a svůj podíl odprodat.

V roce 2021 se tým rozrostl o Romanu, která vstoupila do firmy jako společník odkoupením Helenina podílu. Romana se dlouhodobě se věnuje budování značek a retailu. 
„S Helenou a Kateřinou jsem se potkala pracovně v roce 2020. Musím přiznat, že než jsme si začaly povídat o mém možném vstupu do firmy, pořídila jsem si několik plédů. Produkt jako takový a celý koncept mě velice zaujal. Ráda říkám, že naše plédy „mají koule“. Dávají ženám obrovskou svobodu a eleganci. Věřím, že i malá česká značka může úspěšně prorazit do světa. Důležitý je tým, pokora, víra v sebe a v úspěch.“ říká Romana Fetting.

my.pled je česká módní značka, která nabízí širokou škálu módních plédů, které přináší ženám jednoduché a elegantní řešení odívání. Pléd má mnoho výhod, sluší každé postavě, dává volnost pohybu, a navíc krásně zahřeje. Nahraďte pončo, cardigan, pelerínu, sako, vestu nebo kabát elegantním plédem značky my.pled!

  

Showroom

U podchodu 826/5,160 00 Praha 6. Otevírací doba: každá středa od 10,00 do 18,00 hod nebo dle domluvy na tel. čísle 775 088 669

Mypled, s.r.o.

U podchodu 826/5, 162 00 Praha 6 IČ: 07038046, jsme plátci DPH

E-mail: info@mypled.com

Kateřina Urban Samková

mypled office0450

design & production
e-mail: katerina@mypled.com

Romana Fetting

mypled office0459

sales & business development
e-mail: romana@mypled.com

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: