Zuzana Matela - seriál "Naše klientka je nejlepší my.pled modelka"

Představujeme vám první díl z nového projektu „my.pled klientka = nejlepší modelka“. Za celou dobu, co my.pled značku budujeme, jsme se poznaly s neuvěřitelný množstvím inspirativních žen, což se stalo asi největším motorem pro naše podnikání. Vaše důvěra a spokojenost, ale hlavně vaše energie a nadšení. A protože chceme vytvářet reálný svět s reálnými ženami, tak jsme se konečně do toho pustily. Chceme předat vaši inspiraci dále i ostatním ženám.

V tomto projektu chceme představit naše klientky, které my.pled milují, jako modelky. Jde nám o uvěřitelnost a důvěru. Jako první vám představujeme Zuzanu Matela.

Zuzana Matela (43 let), dvě dcery (12 a 6 let), podnikatelka – majitelka kosmetického salónu Nebe7 na Praze 7.

Jejím největším adrenalinovým koníčkem je skydiving, kterému se pravidelně s manželem věnují už přes 12 let. Dokonce tento rok mají zaznamenaný Český HD rekord.

Je vášnivý sportovec. Cvičí v průměru 5x týdně. A kdy to stíhá? Musí kvůli tomu vstávat v 5,45 hod ráno, aby se stihla vrátit udělat snídaní, připravit děti do školy a školky, odvést je a pak se věnovat svému podnikání.

Před lety založila malé kosmetické studio Nebe7 v Praze www.nebe7.cz, kde se specializuje na beauty kosmetické ošetření pleti a tvarování postavy. (Kateřina U.Samková „Vyzkoušela jsem a stala se zákaznici, nikdo mě nikdy tak nehýčkal, jako Zuzana. A výsledek je vidět hned druhý den. Za sebe doporučuji :-)“)

Proč právě plédy od my.pled?

“Přesto, že jsem pořád v pohybu, jsem zimomřivá. Potřebuji se pořád do něčeho zabalovat, ale potřebuji volnost. A mojí výhrou bylo, když jsem objevila my.pled. Nejen že můžu být v teple, ale ještě to vypadá super a tak se v tom i cítím. Baví mě ta škála výběru pro více příležitostí. Nově jsem si zamilovala svetrové plédy, protože je mohu nosit celý rok.”

Foto z focení

A Výsledek už jste viděli na sociálních sítích

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení