Vždycky je něco poprvé - Helas Ladies Club

Vždy je něco poprvé a jsem rády, že to bylo zrovna s Helenou Kohoutovou a jejím HELAS LADIES CLUB. Helena u nás zorganizovala setkání jejího klubu aktivních členek a byla to jízdy plná energie. Bylo to první akce v našem "coworkingovém centru my.pled KLUBU" za účelem výměny zajímavých informací a představení zajímavých projektů a to nejen my.pled, ale i projekt Harmonelo. V rámci akce jsme měly možnost ochutnávat vína od vyhradního dovozce ABA - dárky s nápadem.

A proč právě spojení s paní Helenou? Protože v rámci našeho my.pled KLUBU vyznáváme společné myšlenky. Její odpověď na otázku "proč zrovna klub?" je jednoznačná: „Není důležité, zda podnikáte, vedete firmu, jste na začátku své pracovní kariéry či hledáte smysluplné trávení času poté, co jste jí ukončila. Co nás spojuje je aktivní přístup k životu, zvídavost, radost a touha dělat nové věci a potkávat nové lidi.“ A tyto myšleny vyznává již více než 900 členek klubu HELAS.

Plánujeme další akce partnerů, se kterými máme stejné myšlenkové propojení, ale i vlastní klubové akce se zajímavými osobnostmi či projekty.

Těšíme se na vás, že nás také navštívíte.

Kateřina & Helena

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení