Podzim v 33 stupních? Mahulena Bočanová je velký profík

Máme za sebou užasné foceních novinek my.pled pro kolekci podzim/zima 2018/19 s  herečkou Mahulenou Bočanovou, která je nejen neuvěřitelná žena, ale hlavně velký profík. Fotit v teplých plédech v 33 stupních v červenci? To chce odvahu a ona ji s nami měla. A na výsledek se opravdu můžete těšit už 1.9.2018, tady na našich stránkách a eshopu.

V rámci nové kolekce podzim/zima 2018/19 představíme 2 novinky nových střihů a modelů. První novinka - svetrový pléd . Nosit pléd místo svetru, kdy jen přehodíte a jdete? No není to příjemná vidina? Žádné obepnuté svetry a díky nim zmačkané košile, šaty, zničený účes a make up, už nic takového.  A hlavně se pod pléd schová i to, co schovat  chceme. Není nic příjemnějšího než se zabalit do teplíčka a stále vypadat žensky a elegantně.

Druhá novinka přinese plédy, které mají zajímavé originální zapínání, takže můžete nejen přehodit, ale i zapnout a díky tomu vytvoříte skoro “poncho”. Variabilita zapínání a přehazování vás bude bavit.

U obou těchto novinek budeme stále přicházet s novými materiály a vzory. A doufáme, že i díky vašim podnětům a nápadům, co by jste rády našly v novinkách a jaký druh střihu, materiálu či barvy vám u nás chybí. Tak se nestyďte a napiště nám! Těšíme se na vaše názory a věřte, že každý pečlivě zvážíme a když se vás sejde víc, zařadíme do našich dalších novinek.

Velké poděkování:

Modelka: Mahulena Bočanová

Image: Pavel Kortan

Fotograf: Martin Vítek (www.martinvitek.com)

 

Vaše Kateřina & Helena

                              

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení