Naš nový "plédí" domov

Už jsem se zabydlely, ale dalo to fušku. Stěhování během koronaviru, bylo náročné (tuto koronavirovou situaci opravdu nikdo z nás neplánoval), ale aspoň jsme měli čas si vše pěkně připravit a rozmyslet.

Náš nový "plédí" domov má obrovskou atmosféru, je nabitý energií, protože jsme ho s velkou láskou připravovaly. Náše hlavní mužská posila a kreativec všeho druhu Jan Šimr, dokonce sám navrhl, ale i vyrobil systém světel, který dodávají zajímavý ráz celému prostředí. To musíte vidět!

Na rozhraní Ořechovky a Střešovic máme teď nový showroom, kde vítáme všechny příznivce my.pled, ale nejen ty. Máme zde mnohem větší nabídku než na e-shopu, proto je fajn nás tady navštívít. Nejenže vyzkoušíte vše, ale hlavně vám poradíme s nošením, ale i s možným stylingem, co k čemu.

Ale my.pled nejsou jen plédy. Jsou to především ženy, které je nosí. Ženy, které ví co chtějí, mají rády eleganci, ale zároveň volnost a přirozenost. Proto jsme již před časem založily my.pled KLUB. Dvakrát do roka pořádáme setkání u zajímavých partnerů s představením nových kolekcí. Ale zde jsme vytvořily i coworkingové místo my.pled KLUBU, kde se můžeme společně scházet a sdílet zajímavé věci. Moc se na vás těšíme!

Kateřina & Helena

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení