Módní přehlídka JARO / LÉTO 2022

Již tradičně hledáme pro naše módní přehlídky zajímavá místa. I tentokrát se nám to podařilo. Přehlídka se uskutečnila 22.3. v nádherných prostorách Caffesion Gallery na Střeleckém ostrově.

Slunce svítilo celý den, na Vltavě se objevily první lodičky a podvečer byl provoněný jarem.

Atmosféra byla úžasná díky všem, kteří přišli.

Večer zahájil svojí novou písničkou Matyáš Hložek, Muž roku 2017. A aby umění nebylo málo, zapůjčila April Popco své obrazy květin. Speciálně pro naši jarní kolekci vytvořila obraz s názvem Monstera. Monstera je totiž hlavním motivem jedné řady letních plédů, které jsme Vám mohly po týdnech práce v dílně představit.

Celá kolekce se opět nese v duchu elegance a volnosti, doplněné ženskostí a praktičností zároveň. Představily jsme totiž absolutní novinku! Naše letní plédy z řady Cashmere, Monstera a Breeze lze jednoduchým trikem pomocí dvou magnetek proměnit v šaty!

Volily jsme elegantní vzory i jednobarevnost tak, aby si ten svůj letní pléd mohla vybrat každá z vás. U materiálů jsme daly přednost vysoké kvalitě a praktičnosti.

Představily jsme také novou kolekci kabelek my.pled ve dvou barvách -  krémové a černé.

Prosíme, posuďte sami, jak se vše povedlo!

Romana

Zde odkaz na galerii fotek z přehlídky

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení