Focení s Gabinou Partyšovou je jako plavba na vlnách pozitivní energie

Vždy jsem ji obdivovala jako moderátorku, silnou ženu a krasavici. Nevím jestli je to tou jogou, které se teď aktivně věnuje a dokonce má i své studio, ale být s ní a pracovat, je jako nabít se u čerpací stanice na další jízdu. Pro focení kolekce podzim/zima 2019 jsme tentokrát s Helenou a fotografem Martinem Vítkem zvolili atelier Hala 11, protože jsme potřebovali reprezentativní prostory, které podrthnou francouzskou linku elegance nové kolekce.
 
     
 
A hlavně! Fotili jsme novinku! Plesové plédy s krásnými šaty od Svatební salon Delta ve kterých Gabina vypadala jak kněžna monacká. Krása střídala nádheru. Tyto plédy jsou řešení, když chcete jít do společnosti v krásných šatech a přemýšlíte, co na ně, aby jste nezmrzla. Ideální je připravit je v našem “Salonu na míru” pro vás, ale budeme mít v showroom i na výběr.
 
 
Ale byl i čas na srandičky.
 
 
Po oficiální představení nové kolekce v rámci 5. Setkání vyjímečných žen my.pled klubu dne 10.9. v multimediálním prostoru STOPKA vám všechny plédy tady představíme. A věděla jste, že koupí pledu se taky stanete členkou my.pled klubu se všemi výhodami? Pokud nemáte registraci, určitě se ozvěte.
 
Kateřina Urban Samková

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení