Salon na míru | my.pled
232
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-232,theme-bridge,cookies-not-set,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,extensive-vc-1.8.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,evc-predefined-style,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive

Salon na míru

rádi ušijeme dle vašeho přání
uvodni foto - salon na miru

Máte doma krásné šaty, ale jste bezradná, co si k nim máte vzít přes ramena? Sako se nehodí, svetr už vůbec ne, ale víte, že na večírku či venku může být i chladněji? Právě my.pléd je ideální řešení. Přehodíte přes ramena a jdete. A když ho nepotřebuejete, tak jej dáte do kabelky nebo přehodíte přes ruku a nemusíte se bát, že se zmačká.

Ale co když takový pléd neseženete? My vám jej nadesignujeme a ušijeme na míru!

V našem “Salónu na míru” vám vytvoříme pléd přímo na míru vašemu požadavku. Vybereme vhodnou látku, ideální střih dle vaší postavy a případně možnost úchytu, který by vám nejvíce vyhovoval. Ideálně, když se potkáme, ale umíme to i online po internetu. Váš pléd bude originální v jednom kuse a bude přesně ladit s vašim oblečením i osobností.

V případě zájmu piště na info@mypled.com či volejte Kateřina Samková 774 1111 27.