Vždy je něco poprvé | my.pled
8937
post-template-default,single,single-post,postid-8937,single-format-standard,theme-bridge,cookies-not-set,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,extensive-vc-1.8.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,evc-predefined-style,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive

Vždy je něco poprvé

Vždy je něco poprvé

Vždy je něco poprvé a jsem rády, že to bylo zrovna s Helenou Kohoutovou a jejím HELAS LADIES CLUB. Helena u nás zorganizovala setkání jejího klubu aktivních členek a byla to jízdy plná energie. Bylo to první akce v našem “coworkingovém centru my.pled KLUBU” za účelem výměny zajímavých informací a představení zajímavých projektů a to nejen my.pled, ale i projekt Harmonelo. V rámci akce jsme měly možnost ochutnávat vína od vyhradního dovozce ABA – dárky s nápadem.

A proč právě spojení s paní Helenou? Protože v rámci našeho my.pled KLUBU vyznáváme společné myšlenky. Její odpověď na otázku “proč zrovna klub?” je jednoznačná: „Není důležité, zda podnikáte, vedete firmu, jste na začátku své pracovní kariéry či hledáte smysluplné trávení času poté, co jste jí ukončila. Co nás spojuje je aktivní přístup k životu, zvídavost, radost a touha dělat nové věci a potkávat nové lidi.“ A tyto myšleny vyznává již více než 900 členek klubu HELAS.

Plánujeme další akce partnerů, se kterými máme stejné myšlenkové propojení, ale i vlastní klubové akce se zajímavými osobnostmi či projekty.

Těšíme se na vás, že nás také navštívíte.

Kateřina & Helena

Žádné komentáře

Přidat komentář