Módní přehlídka na MODA Fashion days v Českém Krumlově

Módní přehlídka na MODA Fashion days v Českém Krumlově

Naše první módní přehlídka a hned v krásném prostředí Jízdárny českokrumlovského zámku. Byly jsme poctěny možností účastnit se tak významné akce jako je MODA Fashion Days a moc jsme si to užily. První den jsme představovaly osobně my.pled ženám v restauraci DEPO, kde byla přehlídka lokálních butiků a návrhářů. Velmi příjemný rozhovor s moderátorkou a modelkou Kateřinou Votavovou, která nám pomohla odbourat nervozitu z veřejného výstupu. Po přehlídce se ženy zbavily ostychu a doslova se na nás vrhly 🙂 a zkoušelo se a zkoušelo. Většina z nich přišla na to, jak moc jim pledy sluší.

Druhý den nás už čekala naše první velká a profesionální akce. Od rána se vše chystalo a zkoušelo, Milan Odstrčil  připravoval svojí choreografii  pro “Tanec motýla” v provedení tanečnice Pavlínky Podzimkové. Tímto netypickým ztvárněním pomocí tance, jsme chtěly zdůraznit myšlenku a filosofii plédu, který je jako motýlí křídla a dává ženě volnost pohybu a eleganci dámy.  Originální pléd připravovala umělyně Ivona Danziger.

A pak už se jelo naostro. Neuvěřitelné, jak vše šlapalo, jak na drátku, připraveno na vteřiny. Ano, byly jsme nervózní, ale stálo to za to. Tanec motýla všechny mile překvapil a plédy také.

Dorazily také naše výherkyně internetové soutěže o lístky. A pak už jsme byly v obložení žen, které si chtěli plédy hned vyzkoušet. A mnoho si jich sebou i domu odneslo.

 

Byl to skvělý víkend nejen pro my.pled, ale hlavně pro náš tým! Děkujeme všem

Zleva – Jan Šimr (designer my.pled), Helena Harabinová (majitelka my.pled), Kateřina Samková (majitelka my.pled), Ivan Odstrčil (choreograf), Pavlínka Podzimnková (tanečnice).

Žádné komentáře

Přidat komentář