S my.pled na cestách

S my.pled na cestách

Ráda cestujete a vždy řešíte co si na sebe vzít? Chcete vypadat elegantně, ale hlavní podmínka je pohodlý na vaší cestě? Máme pro vás úžasné řešení, které si zamilujete. Doporučení přímo od našich zákaznic.

Kateřina S.

Já na  my.pled nedám dopustit. Denně jezdím autema pořád jsme musela řešit… vystoupím jen z auta a převedu děti do školy, jen vyběhnu do krámu (venku mi bude zima, v krámě vedro) a pořád jen takto přebíhám. A právě my.pled mi to vše zjednodušil. Vyběhnu a jen přehodím přes sebe. Mám řešení pro léto, ale i pro zimu. Prostě pro celý rok. Vřele všem doporučuji.”

Ivona D.

Pro mě je my.pled můj  miláček. Můj manžel je američan a tak několikrát v roce podstupuji dálkové lety. A to nemluvím, když se do toho přidá dovolená. Létaní mám ráda, ale vždy jsem řešila, že je mi v letadle zima a pak ty přechody, odjíždíte z tepla a přijíždíte do zimy. No a co mám svůj my.pled, je to vyřešeno. Jen přehodím přes sebe a je mi teplo, zabalím se do něj, nemačká se. A hlavně, můžu cestovat jako dáma, připadám si v něm elegantní, ikdyž jedu v pohodlných plátěných kalhotech a bílých teniskách.

Žádné komentáře

Přidat komentář