O značce

jak vznikla a kdo za ní stojí
MYPLED_04

“Vždy jsem nosila šátky, pashiny, různé přehozy či plédy, protože miluji volnost pohybu. Žádné rukávy, co táhnou a mačkají mě, žádné svetry přes hlavu, co mi ničí účes a makeup. Mám ráda jednoduchost, volnost a eleganci”, říká Kateřina Samková, zakladatelka my.pled.

Tento úspěšný příběh se začíná psát v roce 2014, kdy se Kateřina Samková rozhodla, že svou vášeň a posedlost, kterou na současném trhu, nebyla schopná uspokojit, bude realizovat sama. S pomocí oděvního designéra Jana Šimra tři roky vyvíjeli rozmanité střihy, zkoušeli různé látky a hledali řešení, tak aby si my.pled našla každá žena. Výsledkem bylo přes 20 různých typů střihu plédu a  přes 10 možností různých pomocných úchytů od průvléků přes elegantní spony.

V roce 2017 se součástí týmu a partnerem firmy stala Helena Harabinová. Helena přišla jako vítaná posila a dopnila tým o člověka, který ženám my.pled umí nabídnout. “ Do my.pled jsem se zamilovala hned. Dokonce jsem byla jednou z prvních zákaznic. Celý život se věnuji obchodu a pokud se vaše práce spojí s vaší vášní, věřím, že to musí dopadnout dobře”, říká Helena Harabinová (sales/marketing director).

V roce 2021 se tým rozrostl o Romanu, která vstoupila do firmy jako třetí společník. Dlouhodobě se věnuje developování značek a retailu.
„S Helenou a Kateřinou jsem se potkala pracovně v roce 2020. Musím přiznat, že než jsme si začaly povídat o mém možném vstupu do firmy, pořídila jsem si několik plédů. Produkt jako takový a celý koncept mě velice zaujal. Ráda říkám, že naše plédy „mají koule“. Dávají ženám obrovskou svobodu a eleganci. Věřím, že i malá česká značka může úspěšně prorazit do světa. Důležitý je tým, pokora, víra v sebe a v úspěch.“ říká Romana Fetting (sales/business development)

my.pled je originální česká značka zaměřující se na modní doplňek pléd, který přináší ženám jednoduché a elegantní řešení odívání, které má mnoho výhod a navíc zahřeje.

Elegance

S my.pled se budete cítit elegantně za každé situace, i když si vezmete třeba džíny. Vždy podtrhne vaši ženskou přirozenost.

Originalita

S my.pled budete vždy originální, protože pro vás vytváříme jedinečné plédy jen v pár kusech. Budete jen Vy a Váš pléd.

Funkčnost

V my.pled se budete vždy cítit na křídlech volnosti a přitom vás zahřeje. Je to dobrý pomocník pro váš celý den, který se nemačká.

Kvalita

Kvalita my.pled je u nás na prvním místě. Osobně vybíráme všechny látky a kontrolujeme kvalitu jejich zpracovaní. Každý pléd je pro nás jedinečný kus.