O značce | my.pled
37
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-37,theme-bridge,cookies-not-set,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,extensive-vc-1.8.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,evc-predefined-style,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive

O značce

jak vznikla a kdo za ní stojí
uvodni foto - o nas

“Vždy jsem nosila šátky, pashiny, různé přehozy či plédy, protože miluji volnost pohybu. Žádné rukávy, co táhnou a mačkají mě, žádné svetry přes hlavu, co mi ničí účes a makeup. Mám ráda jednoduchost, volnost a eleganci”, říká Kateřina Samková, zakladatelka my.pled.

Tento úspěšný příběh se začíná psát v roce 2014, kdy se Kateřina Samková rozhodla, že svou vášeň a posedlost, kterou na současném trhu, nebyla schopná uspokojit, bude realizovat sama. S pomocí oděvního designéra Jana Šimra tři roky vyvíjeli rozmanité střihy, zkoušeli různé látky a hledali řešení, tak aby si my.pled našla každá žena. Výsledkem bylo přes 20 různých typů střihu plédu a  přes 10 možností různých pomocných úchytů od průvléků přes elegantní spony.

V roce 2017 se součástí týmu a partnerem firmy stala Helena Harabinová. Helena přišla jako vítaná posila a dopnila tým o člověka, který ženám my.pled umí nabídnout. “ Do my.pled jsem se zamilovala hned. Dokonce jsem byla jednou z prvních zákaznic. Celý život se věnuji obchodu a pokud se vaše práce spojí s vaší vášní, věřím, že to musí dopadnout dobře”, říká Helena Harabinová (sales/marketing director).

my.pled je originální česká značka zaměřující se na modní doplňek pléd, který přináší ženám jednoduché a elegantní řešení odívání, které má mnoho výhod a navíc zahřeje.

Elegance

S my.pled se budete cítit elegantně za každé situace, i když si vezmete třeba džíny. Vždy podtrhne vaši ženskou přirozenost.

Originalita

S my.pled budete vždy originální, protože pro vás vytváříme jedinečné plédy jen v pár kusech. Budete jen Vy a Váš pléd.

Funkčnost

V my.pled se budete vždy cítit na křídlech volnosti a přitom vás zahřeje. Je to dobrý pomocník pro váš celý den, který se nemačká.

Kvalita

Kvalita my.pled je u nás na prvním místě. Osobně vybíráme všechny látky a kontrolujeme kvalitu jejich zpracovaní. Každý pléd je pro nás jedinečný kus.