7. my.pled klub ve znamení lesku skla značky MOSER

7. my.pled klub ve znamení lesku skla značky MOSER

Nádherné prostory společnosti Moser, jejich úžasné produkty a jejich historie, umocnily krásný zážitek ze 7. setkání my.pled klubu a modní přehlídky novinek pro my.pled JARO 2020. Tento krásný prostor v historickém domě v pasáži Černá růže Na příkopech byl pro mnohé naše členky doposud nepoznám, proto jejich ohromení hned při příchodu bylo znát. Noblesní welcome drink podávaný v originál sklenicích značky MOSER zpříjemnil náladu každému návštěvníku neb tento den se jistě zapíše do historie naší země spíše černým perem neb byl vyhlášen nouzový stav země díky koronaviru. Ano, byla to poslední společenská akce na dost dlouho.

Paní Kateřina Zapletalová, akcionářka firmy Moser, všechny přivítala a představila nejen vyjímečné místo, ale vše kolem značky MOSER. Následovala modní přehlídka jarní kolekce my.pled, která přinesla opět novinky v plédech. První část byla byla věnována novému stylu plédu s páskem, dále byli představeny jarní kabátkové, jarní basic kolekce. Jako uplnou novinku jsme představovali sportovní plédy.

Program a atmosféru doplnili Richard Pekárek a Jana Rybníčková (Yanna) dechberoucím hudebním vystoupením.

Na přípravě naší fashion show se podílely vizážistky Jitka Boušková a Marie Mandelíková s jejich značkou MM Beauty&Colors, kterou vám podrobně představíme na našem dalším již 8. setkání my.pled klubu a to 2.6.2020 v prostorách AETHER esthetic and beauty institut, v nádherné budově DRN na Národní třídě.

Zde fotografie v galerii: https://staging.mypled.com/portfolio_page/7-setkani-my-pled-klub-showroom-moser-a-my-pled-jaro-2020/

Žádné komentáře

Přidat komentář