Trend 2019 - Léto v duchu romantické květinové louky | my.pled
1934
post-template-default,single,single-post,postid-1934,single-format-standard,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Trend 2019 – Léto v duchu romantické květinové louky

Trend 2019 – Léto v duchu romantické květinové louky

A máme tu konečně vysněné léto. Po dlouhé zimě, deštivých jarních dnech nás čeká již slunce a s ním i barvy, vůně a květiny. A právě květina se stala tendrem léta 2019 nejen pro my.pled. S jarní kolekcí přicházíme s volnými, vzdušnými plédy, které se hodí k šatům, kalhotům, šortkám, ale i plavkám. Jsou z nemačkávého materiálu a přirozeně respektují postavu, tzv. splívají. Materiál oceníte v teplých dnech neb je chladivější, ale plně prostupný letním vánkem.

Co je uplně nového? Máme pro tyto plédy nový typ uchytu. Na spodní mašličku si jej mužete přivázat a vznikne tím krásné řasení a pléd nepadá.

Žádné komentáře

Přidat komentář