Svetr bez rukávů byl vždycky můj sen | my.pled
1153
post-template-default,single,single-post,postid-1153,single-format-standard,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Svetr bez rukávů byl vždycky můj sen

Svetr bez rukávů byl vždycky můj sen

Kdo se velmi rád halí a má rád teplo, tak máme pro něj užasné řešení. Pléd místo svetru! A věřte, že i ve našem svetrovém plédu budete elegantní. A hlavně, žádné rukávy a přetahování přes hlavu.

V čem je jeho největší výhoda? Můžete ho sebou nosit kam chcete a klidně ho položit přes židly, hodit na sedačku v autě či si dát do tašky. On se totiž nezmačká. Je nositelný celoročně, můžete ho mít i do kanceláře.

Dle vzoru a materiálu se dá nosit nejen k džínám, volným kalhotám či pohodlné sukni, ale dobře vypadá i na kostýmku či jiném elegantním oblečením, ke kterému ladí barevně.

Svetrové plédy děláme bez úchytů, ale z materiálů, které velmi dobře drží na rameni, takže vám ani při pohybu nepadá. A zabalit se do něj můžete hned několika způsoby.

Více v Sweater collection –  http://www.mypled.com/kolekce/sweater-collection/

A hlavně, bude vám teplíčko!

Žádné komentáře

Přidat komentář