Selection Design - my.pled v sousedství velkých značek | my.pled
892
post-template-default,single,single-post,postid-892,single-format-standard,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Selection Design – my.pled v sousedství velkých značek

Selection Design – my.pled v sousedství velkých značek

Začátkem dubna jsme měly tu čest, představit naše plédy v prostředí velkých značek firmy Selection Design. Dvě nádherné dámy Dagmar Morozová a Lucie Lamačová, které tento projekt vedou, nám připravily exklusivní prostředí a velmi příjemnou atmosféru, takže jsme si to moc užily. Jejich klientky jsme zaujaly především našimi autorkými plédy, které jsou originály a mají tu výhodu, že v nich jinou ženu určitě nepotkáte. Vedle značek Louis Vuitton, Prada či Dior se ukázaly naše plédy jako dobrý doplněk.

Domluvily jsme se na další spolupráci a určitě bychom chtěly pozvat i naše klientky do tak inspirativního prostředí. A co je na tom nejzajímavější? Dámy nabízejí ve svém butiku originály značek z druhé ruky, ale v perfektním stavu, takže si můžete pořídit tu nejvyšší kvalitu v prvotřídním designu a ještě za super cenu. Jak říká moje kamarádka: No nekup to?! A věřte, že i my jsme si vybraly.

Takže přístě s našimi klientkami v Selection Design!

 

Žádné komentáře

Přidat komentář