Focení s Gabinou je jako plavba na vlnách pozitivní energie | my.pled
2066
post-template-default,single,single-post,postid-2066,single-format-standard,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Focení s Gabinou je jako plavba na vlnách pozitivní energie

Focení s Gabinou je jako plavba na vlnách pozitivní energie

Vždy jsem ji obdivovala jako moderátorku, silnou ženu a krasavici. Nevím jestli je to tou jogou, které se teď aktivně věnuje a dokonce má i své studio, ale být s ní a pracovat, je jako nabít se u čerpací stanice na další jízdu. Pro focení kolekce podzim/zima 2019 jsme tentokrát s Helenou a fotografem Martinem Vítkem zvolili atelier Hala 11, protože jsme potřebovali reprezentativní prostory, které podrthnou francouzskou linku elegance nové kolekce.
     
A hlavně! Fotili jsme novinku! Plesové plédy s krásnými šaty od Svatební salon Delta ve kterých Gabina vypadala jak kněžna monacká. Krása střídala nádheru. Tyto plédy jsou řešení, když chcete jít do společnosti v krásných šatech a přemýšlíte, co na ně, aby jste nezmrzla. Ideální je připravit je v našem “Salonu na míru” pro vás, ale budeme mít v showroom i na výběr.
Ale byl i čas na srandičky.
Po oficiální představení nové kolekce v rámci 5. Setkání vyjímečných žen my.pled klubu dne 10.9. v multimediálním prostoru STOPKA vám všechny plédy tady představíme. A věděla jste, že koupí pledu se taky stanete členkou my.pled klubu se všemi výhodami? Pokud nemáte registraci, určitě se ozvěte.
Kate Urban
Žádné komentáře

Přidat komentář